O TÜV SÜD Polska

Od 1866 roku TÜV SÜD jest globalnym dostawcą usług w obszarze jakości, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu we współpracy z przemysłem jesteśmy fundamentem zaufania, koncertujemy się na nowych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach. Postrzegamy biznes jako całość, a szeroki zakres usług oferowanych przez TÜV SÜD pozwala nam na wprowadzenie kompleksowych rozwiązań na każdym etapie rozwoju biznesu.

Jak możemy pomóc?

Auditowanie i certyfikacja systemów zarządzania

Auditujemy i certyfikujemy systemy zarządzania zapewniając, że łańcuch wartości Twojego przedsiębiorstwa

spełnia wymagania dotyczące jakości, wydajności, bezpieczeństwa oraz cyberbezpieczeństwa, zgodnie z międzynarodowymi i krajowymi normami oraz prywatnymi standardami.

Inspekcje

Jako niezależny podmiot weryfikujemy procesy, procedury oraz systemy pod kątem zgodności z obowiązującymi wymaganiami, kodeksami, regulacjami i normami.

Usługi eksperckie

Dzielimy się wiedzą naszych ekspertów z wielu dziedzin, począwszy od jakości, bezpieczeństwa, poprzez ocenę wpływu na środowisko, wymagania prawne, na obszarach weryfikacji procesów kończąc.

Badania i certyfikacja wyrobów

Badamy i testujemy wyroby pod względem ich zgodności z wymaganiami międzynarodowych norm, standardów i przepisów prawnych, potwierdzając to certyfikatem TÜV SÜD.

Szkolenia

Zapewniamy aktualną wiedzę dzięki szerokiej ofercie szkoleń w obszarach jakości, bezpieczeństwa, techniki oraz zarządzania, zarówno dla pracowników operacyjnych jak i kadry zarządzającej.

Zakładka Kontakt

Skontaktuj się z nami!

TÜV SÜD Polska

ul. Podwale 17

00-252 Warszawa

tel. +48 (22) 696 43 96

email: tuv@tuv-sud.pl

Śledź nas w mediach społecznościowych:

Zadnja sprememba: četrtek, 28 maj 2020, 16:51